Školní batoh Bagmaster Maxvell 9 A Black / Gray / Violet

Počet obrázků v galerii: 7

Školní batoh Bagmaster Maxvell 9 A Black / Gray / Violet

Kód zboží: 906273
Cena bez DPH: 882,64 Kč
Cena s DPH: 1068,00 Kč
Dostupnost: skladem zasíláme ihned
stav k 19.06.2025 9:12:00
Hodnocení (0x)
Hodnoťte jako první.

Popis Školní batoh Bagmaster Maxvell 9 A Black / Gray / Violet

  • Objem  24 l
  • Rozměry  42 x 32 x 23 cm
  • Hmotnost  0.84 kg
  • Nosnost  9 kg
  • Materiál  100% polyester
  • Počet bočních kapes  2
  • Počet komor  3
  • Kapsa na notebook  Ne

  • Tříkomorový školní batoh
  • Anatomicky tvarovaná měkce polstrovaná záda,
  • Polstrované ramenní popruhy - pro batoh lze dokoupit flexibilní hrudní pásku
  • Hlavní komora včetně separační kapsy, vhodná pro formát A4 (učebnice, školní desky).
  • Reflexní prvky 
  • Extra lehký batoh, hmotnost jen 0,84 kg
  • 2 postranní kapsy, vhodné na láhev

Detailní popis MAXVELL: Hlavní komora je velmi prostorná, pohodlně se do ní vejdou např. školní desky i učebnice formátu A4. Uvnitř komory separační kapsa na gumu, vhodná na učebnice nebo desky.

V přední komoře je přehledný organizér, se síťovanou kapsičkou na zip na mince nebo jiné drobnosti. V horní části této komory je klip na klíče s karabinou. 

Dvě boční kapsy se síťkou a na gumu jsou vhodné na láhev. 

Ramenní popruhy jsou anatomicky tvarované a měkce polstrované. Batoh je možné fixovat na ramenou pomocí volitelného příslušenství flexibilní hrudní pásky. 

Materiály použité pro výrobu tohoto školního batohu splňují, z hlediska nezávadnosti, normy EU.

Batoh je vhodný pro kluky a dívky.

Vzhledem k tomu, že se jednotlivé potištěné části batohu střihají z role látky, může být každý batoh originál, tzn. rozložení barevných ploch se může lišit od fotografie. ání vaše brýle před odřením. Přední vertikální kapsy jsou vhodné na láhev o objemu cca 0,5l nebo jiné drobnosti. Dvě boční kapsy se síťkou a na zip jsou konstruované na klasickou láhev na pití. Vejde se sem i 1,5l PET láhev, kterou je třeba zafixovat bočními kompresními popruhy, které slouží ke stažení hloubky batohu. 

Ramenní popruhy jsou anatomicky tvarované a měkce polstrované. Batoh je možné fixovat na ramenou pomocí volitelného příslušenství flexibilní hrudní pásky. 

Materiály použité pro výrobu tohoto studentského batohu splňují, z hlediska nezávadnosti, normy EU. Dno batohu je polstrované a prošité.

Vzhledem k tomu, že se jednotlivé potištěné části batohu střihají z role látky, může být každý batoh originál, tzn. rozložení barevných ploch se může lišit od fotografie.



Zákazníci s tímto produktem nakupují

    Zeptejte se nás

    Chcete si Školní batoh Bagmaster Maxvell 9 A Black / Gray / Violet koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

    Název zboží
    Vaše jméno
    Vaš E-Mail
    Dotaz
    Napište číslicí kontrolní číslo Třicettři např. (58, 62, 43, apod.)




    Oddělení obchodu



    Vaše historie zobrazených produktů
    Provozovatel:
    ARBO CKP s.r.o.
    Teslova 12
    702 00 Ostrava
    Tel.: 596 134 551

    © 2024
    Všechna práva vyhrazena.

    Zobrazují se ceny včetně DPH
    19.06.2025
    19.06.2025